Estintour klienditeenindus
(+372) 6 461 390

Meist

Reisibüroo Estintour töötab Eesti turismiturul alates 1994 aastast. Oleme Eesti Turismifirmade Liidu liige (ETFL) ning alates 2003. aastast ka Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige. Aastast 2016 kuulume Estravel Gruppi.

Meie tegevuse peamiseks suunaks on teiste riikide (s.h. Venemaalt ja SRÜ riikidest) turistide ja turismigruppide vastuvõtmine Eestis.

Reisibüroo osutab teenuseid ka Eesti elanikele, kes lähevad puhkama maailma erinevatesse kuurortidesse. Tegutseme koostöös nii Soome kui Vene turismioperaatoritega – konsulteerime, müüme transpordipileteid, toetame meie kliente viisade ja kindlustuste vormistamisel.

Meie tegevuse põhiprintsiibiks on originaalsed lahendused, eriti suurt tähelepanu pöörame osutatavate teenuste kvaliteedile, operatiivsusele, pikaajaliste kasulike kliendisuhete korraldamisele ning paindlikule hinnapoliitikale.

Kvalifitseeritud personaliga osutame teenuseid kõige kõrgemal tasemel.

Oleme algatanud ja läbi viinud terve rea turismiprogramme, mis on käesoleval ajal väga populaarsed SRÜ riikide turistide seas. Nendesse kuuluvad programmid “NÄDALALÕPUTUUR”, “BALTI RING” (vähemalt kahe Balti riigi külastamise programm), “UUE AASTA PIDU TALLINNAS”.

Pakutatavate teenuste müügimahud kasvavad iga aastaga.

Meie plaanid

  • Jätkame tööd firma arendamisel;
  • Õpime juurde täiendõppe korras ning areneme tehnikas ja tehnoloogias;
  • Jätkame uute partnerite otsinguid ja tegevust uutel turgudel;
  • Tõstame konkurentsivõimet eesmärgiga edukalt edasi jõuda Euroliidu turismiturul.