Estintour klienditeenindus
(+372) 626 6277 E-R 9.00–17.00

Keeleõppereisid

Vajad lapsele suveks kasulikku ja toredat tegevust? Ning eriti hea, kui see tegevus oleks veel ka hariv ja silmaringi laiendav? Meil on sellele lahendus: rahvusvaheliste keeltekoolide suvised kursused  erinevates riikides.

Keeleõpe keeleskkonnas  – see on parim viis õpitava keele kinnistamiseks. Pakume keeleõpet keelekeskonnas nii lastele kui ka noortele. Intensiivne õppetöö, kooliväline keelepraktika, aktiivsed vabaaja üritused ja tihe kultuuripogramm –  meie partnerid erinevatest riikidest pakuvad seda kõike.

Oleme valinud keelekoolid inglise, prantsuse, saksa, hispaania ja itaalia keelt  kõnelevates maades, mis pakuvad koolitust erinevatele tasemetele,  vastavalt iga õpilase vajadustele ning eesmärkidele. Tuginedes meie ja meie partnerite pika-ajalistele kogemustele, pakume järgmiste koolide kursuseid:

 

  • inglise keel  PILGRIMS, UK 
  • inglise keel  Converse, USA
  • prantsuse keel CENTRE INTERNATIONAL D`ANTIBES, CEI  ja Lines Valbonne
  • saksa keel HUMBOLDT-INSTITUT

 

Kui mingil põhjusel eelpool loetletud koolid ei sobi, võta meiega ühendust telefonil 626 6277 ning üheskoos leiame sobiva lahenduse. Samal numbril palume ühendust võtta ka siis, kui loetletud koolid sobivad.

 

PILGRIMS, Inglismaa

Enam kui 40 aastat on Pilgrims English populaarne nii noorte kui nende vanemate seas üle maailma. Pilgrims English pakub väga head inglise keele õpet, suurepäraseid majutustingimusi  ja vaba-aja veetmise võimalusi lastele ja noortele, kusjuures on tagatud ohutuse kõrgeim tase ning personaalne lähemine igale lapsele. Kvalifitseeritud ja professionaalsed pedagoogid õpetavad inglise keelt kogu päeva jooksul – hommikul tundides, hiljem õppe-ekskursioonidel ja vaba-ajaüritustel.

Pakume kursusi järgmises kolledžis:

Pilgrims Kent College Pembury

 

HUMBOLDT — INSTITUT, Saksamaa

HUMBOLDT — INSTITUT—  üks parimaid keelekoole Saksamaal pakub keelekursusi nii lastele kui ka täiskasvanutele.  Selle kooli silmapaistvaks jooneks on eriti intensiivne õppetöö ühendatud meelelahutus-, spordi- ja ekskursiooniprogrammide rikkalikku valikuga, lisaks mugavad elutingimused. Humboldt-Institut lastekeskused asuvad reeglina väikelinnades, looduse süles, mis annab lastele võimalusele lisaks intensiivsele saksa keele õppele  korralikult puhata ja spordiga tegeleda. Erinevatel ekskursioonidel saavad õpilased Saksamaaga lähemalt tuttvaks.

 

 

KEELEKOOLID Prantsusmaal

Vastavalt individuaalsetele soovidele saame korraldada suviseid keelekursusi Prantsusmaal.

CEI  – CEI 4 Vents on korraldanud üliõpilastele rahvusvahelisi vahetusprogramme alates 1947. aastast,  garanteerides kvaliteedi ja usaldusväärsuse. CEI koolituskeskused asuvad kõikides Prantsusmaa nurkades.

LINES — Briti haridusettevõte, mis on spetsialiseerunud inglise ja prantsuse keele õpetamisele ning pakub intensiivseid keeleprogramme koolilastele ja õpilastele alates 1995. aastast. Esimene LINES-keskus oli mainekas Downe House’i tütarlaste kool Inglismaal. Tana on lisaks LINES Valbonne’ile Prantsusmaal  ettevõttel veel kolm koolituskeskust: kaks Suurbritannias – eelnimetatud LINES Downe House ja LINES Qeenswood –  ning kolmas Ameerika Ühendriikides, Philadelphias, LINES Haverford.

Rahvusvahelise prantsuse keele kooli  ATOLL JUNIORS lõi 20 aastat tagasi Centre International d’Antibe keelekeskus ning selle aja jooksul on nad  saavutanud noorte keeleõppe valdkonnas väga häid tulemusi. Centre International d’Antibes  koolivaheaja-programmid Antibes on äärmiselt populaarsed. Majutust pakutakse kas residentuurides, ülikoolilinnakutes või hoolikalt valitud külalislahketes prantsuse peredes.

 

 Converse  keelekoolid, USA

Converse School on üks parimaid koole neile, kes soovivad õppida inglise keelt Ühendriikide läänerannikul. Juba enam kui 45 aastat on Converse võtnud vastu inglise keele kursustele üliõpilasi üle kogu maailma. Converse’i kooli peamised prioriteedid on rahvusvahelise õhkkonna loomine keskustes, väike õpilaste arv (kuni 8 inimest) rühmas, kaasaaegsed õpetamismeetodid, kogenud ja kõrgelt kvalifitseeritud pedagoogid, keskuste suurepärane asukoht ja varustus.

Noortele mõeldud suvised keelekursused toimuvad kuulsate Ameerika ülikoolide ülikoolilinnakutes ja pakuvad oma õpilastele kvaliteetseid akadeemilisi programme ning mitmekesist tegevus- ja ekskursiooniprogrammi.

Tutvustame lähemalt järgmisi Converse’i keeleprogramme:

 

Обучение английскому языку в University of San Diego Курсы английского языка в Georgetown University

Soovi korral on võimalik osaleda ka Converse Schooli programmides Berkeley (San Francisco) ülikoolis ja New Haveni (Connecticut) Yale’i ülikoolis.